Opony
nowoczesny samochód

Czysty pojazd cieszy kierowcę i oczy ludzi wokół. Dzięki specjalnie przeznaczonym do tego kosmetykom już dziś można osiągnąć powalający efekt

Nad pojazdami, które miałyby się samoistnie ruszać myślano już w XVII wieku. Z tej przyczyny aktualnie możemy jeździć samochodami. Najskuteczniej ujmując - auto to pojazd zmechanizowany z własnym napędem, przeznaczony do przewożenia osób lub towarów.
Samochód na trawie

Z jakiej przyczyny wskazane jest ozonować wnętrze wozu oraz czym jest indeks opony?

Ozonowanie wnętrza samochodu jest teraz coraz bardziej słynne. Jest to świetna, pomysłowa metoda, jaka pozwala na zachowanie świeżości we wnętrzu samochodu.
zima

Zalety profesjonalnych opon zimowych

Każdy z nas, kto kiedyś miał styczność z prowadzeniem samochodu w niesprzyjających warunkach atmosferycznych wie, że pewna podróż w tego typu warunkach, bez specjalistycznego wyposażenia jest ogólnie rzecz biorąc niemożliwa. Grudzień jest okresem ogromnie niebezpiecznym pod tym względem, jednakże jeśli rzetelnie się do jazdy przygotujemy, będziemy w stanie przetrwać ją bez uszczerbku na własnym zdrowiu i sprawności naszego auta.
opona samochodowa

Wymiana ogumienia to rzeczywiście istotna i wymagająca sprawa, nie wolno odkładać tego na ostatnią chwilę

Każdy właściciel samochodu powinien pamiętać, jak odpowiedzialną i istotną kwestią okazuje się zmiana zużytego ogumienia. Opony wywierają ogromny wpływ na pewną jazdę, zatem nie można przesuwać tego obowiązku w czasie, ponieważ można doprowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji na drodze. Opony trzeba wymieniać zarówno ze względu na ich stan techniczny, jak też na porę roku i kiepskie warunki atmosferyczne. Opony najlepiej wymieniać w bliskim warsztacie, dla przykładu mieszkańcy województwa pomorskiego mogą wybrać Szczecin.
Opona, felga

Zakup opon zimowych to niemal obowiązek

Dzisiaj niemalże każdy ma własny samochód. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu posiadanie własnego samochodu było powodem do ogromnej dumy oraz wzbudzało ogromną zazdrość wśród sąsiadów. Teraz jednak posiadanie swojego samochodu nie jest niczym dziwnym, a posiadane prawo jazdy jest praktycznie obowiązkowe.
opony w ciężarówce

Dlaczego trzeba pamiętać o zmianie opon letnich na zimowe?

Każdy kierowca niewątpliwie powinien pamiętać, iż zmiana opon letnich na zimowe jest kwestią konieczną, jakiej nie wolno zignorować. Co roku zdarzają się kierowcy, jacy odwlekają zmianę opon letnich na zimowe, lub zupełnie tego nie wykonują. Jednak takie zachowanie jest niezwykle nierozważne i może sprowadzić znaczne ryzyko dla kierowcy, jego pasażerów i także innych osób uczestniczących w ruchu drogowym. Późną jesienią oraz zimą drogi stają się coraz bardziej śliskie z racji padającego deszczu, śniegu lub też chłodu.
szyba

Ostatnie zadania, które dobrze będzie dla naszego samochodu wypełnić na dniach

Jeżeli jeszcze nie wymieniłeś opon letnich na zimowe, najlepsza pora to zrobić! Nie potrzebujemy przecież, by kolejny raz trafne okazało się powiedzenie "Zima zaskoczyła kierowców".
Samochód, wymiana opon

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Kwiecień to okres wielkiego sprzątania. Każdy myśli o odświeżeniu ścian w naszym domu, gruntownym odkurzaniu najdrobniejszych zakamarków, wymianie firan, wypraniu dywanów czy końcu wystawieniu na powietrze pierzyn? Rzecz jasna solidny porządek jest potrzebny dla zachowania higieny i chroni nas i nasze dzieci przed chorobami.
Opony

Zimowe opony kup latem!

Na dworze lato w rozkwicie i gorąco, nikt z nas z pewnością nie myśli o zimie, a tymczasem to najlepszy czas, aby zaplanować kupno nowych opon zimowych do samochodu. Większość producentów w sezonie letnim wyprzedaje je po niższych cenach. Oczywiście są to nowe opony, w doskonałym stanie, ale producenci chcą opróżnić magazyny przed zakupieniem tegorocznych modeli. Dlatego też urządzają wyprzedaże.
opona w samochodzie sportowym

Opony, to nadzwyczaj istotny zakup do samochodu

Każdy kierowca auta musi zmierzyć się z licznymi trudnymi kwestiami, dotyczącymi zakupu licznych elementów do swojego samochodu. Ważnym składnikiem wyposażenia samochodu są opony. Na rynku mamy bardzo duży asortyment produktów, z tego powodu zanim kupi się nowe opony, trzeba sprawdzić, jaki model jest odpowiedni do naszego auta.
1 2