Opony
Samochód, wymiana opon

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Wiosna to czas porządków. Kto nie myśli o odświeżeniu tapet w naszym mieszkaniu, gruntownym odkurzaniu najdrobniejszych zakamarków, wymianie firan, wypraniu dywanów czy końcu wywietrzeniu poduszek? Rzecz jasna większy porządek jest konieczny dla zachowania czystości i zabezpiecza nas i nasze dzieci przed rozwojem drobnoustrojów.
szyba

Ostatnie zadania, które dobrze będzie dla naszego samochodu wypełnić na dniach

Jeżeli w dalszym ciągu nie zmieniłeś opon letnich na zimowe, najwyższa pora to zdziałać! Nie chcemy przecież, aby znowu trafione okazało się powiedzenie "Zima zaskoczyła drogowców".
nowoczesny samochód

Czysty pojazd cieszy kierowcę i oczy ludzi wokół. Dzięki specjalnie przeznaczonym do tego kosmetykom już dziś można osiągnąć powalający efekt

Nad maszynami, które miałyby się samoistnie poruszać pracowano już w XVII wieku. Dzięki temu współcześnie mamy możliwość jeździć autami. Najłatwiej tłumacząc - auto to pojazd zmechanizowany z własnym napędem, przeznaczony do przewożenia osób lub towarów.
Opona, felga

Zakup opon zimowych to niemal obowiązek

Teraz niemalże każdy ma własny samochód. Jeszcze kilkanaście lat temu posiadanie własnego samochodu było powodem do ogromnej dumy oraz sprawiało sporą zazdrość wśród sąsiadów. Obecnie jednak posiadanie własnego samochodu nie jest niczym dziwnym, a wyrobione prawo jazdy jest niemalże obowiązkowe.
zima

Zalety profesjonalnych opon zimowych

Każdy, kto kiedyś miał do czynienia z kierowaniem samochodu w niesprzyjających warunkach pogodowych wie, że bezwypadkowa podróż w takich warunkach, bez specjalistycznego wyposażenia samochodu jest praktycznie niemożliwa. Zima jest czasem ogromnie niebezpiecznym pod tym względem, jednak jeżeli dobrze się do podróży przygotujemy, możemy przetrwać ją bez szkody na naszym zdrowiu i stanie technicznym naszego auta.

Opony zimowe

Ciężko wyobrazić sobie wycieczkę autem przez śniegi bez konkretnych opon. Jednak wielu twierdzi, że opony całoroczne sprawdzają się zimą. Czy faktycznie można wziąć to za prawdę?
opona

Opony w Twoim samochodzie - co należałoby wiedzieć na ten temat?

Co roku w mediach mówi się, że służby drogowe zostały zaskoczone przez nieoczekiwany atak zimy.
Samochód, jadący samochód

Bardzo dobre opony samochodowe.

Koła czy też opony są bardzo ważną częścią niejednego pojazdu. Są one odpowiedzialne za styczność z powierzchnią oraz amortyzację i w szczególności za spokój jazdy.
Opony

Zimowe opony kup latem!

Za oknem lato w rozkwicie i upały, nikt z nas z pewnością nie rozmyśla o zimie, a przecież to świetny moment, żeby rozważyć kupno nowych opon zimowych do naszego auta. Wielu dystrybutorów w tej części roku wyprzedaje je po okazyjnych cenach. Naturalnie są to nieużywane opony, w świetnym stanie, lecz sprzedawcy chcą opróżnić magazyny przed przyjęciem tegorocznych modeli. Dlatego też urządzają wyprzedaże.
Opony

Troszczmy się o samochód

Samochód pomaga nam w wielu codziennych sytuacjach. Właściwie, nie przedstawiamy już sobie funkcjonowania bez tego pojazdu. To przecież swoim autem najczęściej dojeżdżamy do miejsca pracy. Własny samochód daje nam olbrzymią swobodę. Nie jesteśmy już uzależnieni od transportu miejskiego, który oferuje swym pasażerom co raz gorsze warunki. Wystarczy przywołać w pamięci przejażdżki autobusem w środku sezonu letniego. Stąd też samochód to ogromny skarb w dzisiejszych czasach.
1 2