Pralka
grzałka do kuchenek

Nie należy zawsze wyrzucać zepsutego sprzętu elektronicznego, trzeba pomyśleć jakie części zamienne uda nam się dokupić, aby urządzenie znów zaczęło działać

W obecnych czasach sprzęt elektroniczny oraz AGD jest tworzony tak, aby po paru latach się zużył. Tak właśnie działa w tym momencie system gospodarczy, nie opłaca się konstruować solidnych jakościowo urządzeń, ponieważ one w żadnym wypadku by się nie psuły i użytkownik nie wracałby do supermarketu po zakup nowego.
domowe AGD

O potrzebie samowystarczalności

Mimo iż jesteśmy ludźmi uzależnionymi od przedmiotów jednorazowego użytku jeżeli coś się popsuje w pierwszym odruchu poszukujemy nowego modelu, w wyższym stopniu niezawodnego jak też bardzo często tańszego aniżeli dotychczas posiadane urządzenie. Praktycznie nikt nie stara się reperować telefonów. Prawie zniknęły warsztaty reperujące drobny sprzęt gospodarstwa domowego takie jak żelazko czy lokówka. Niestety, działa w tym przypadku ekonomia - nie ma zwyczajnie popytu na takie usługi.
wnętrze mieszkania

Usterka w mieszkaniu – jakim sposobem sobie z nią radzić?

Awarie zdarzają się w każdym mieszkaniu. Są one nie da się ukryć nierozerwalną częścią prowadzenia gospodarstwa domowego. Zepsuta pralka, lodówka, telewizor – kto z nas tego nie zna? Z drugiej strony większość z nas tego rodzaju sytuacji niebywale nie lubi. Przecież naprawienie niniejszej usterki to nie tylko dużo zachodu, lecz także niezbędność wydania pieniędzy. Sumy są przeróżne, w zależności od tego, jak skomplikowana jest to awaria, czy jesteśmy w stanie poradzić sobie z nią sami, czy też musimy wzywać fachowca, czy należy wymieniać dane części, czy można je po prostu zreperować.
Pralki

Zamienne części do wyposażenia gospodarstwa domowego

Każdy uwielbia sprzęt gospodarstwa domowego, jaki wyróżnia się ogromną skutecznością , a także funkcjonuje doskonale przez sporo lat. Jednak różnorodne okoliczności sprawiają, że nawet najwyższej jakości wyposażenie jest w stanie po latach zawieść – dotyczy to również pralek.
łazienka

Jak można właściwie wyposażyć łazienkę w bloku?

Niewielka przestrzeń, jaka jest do dyspozycji w blokowej łazience, wcale nie musi zepsuć naszych planów dotyczących urządzania tego pomieszczenia. Pomysłów może być tak dużo, jak ludzi, ale wskazane jest zapoznanie się z wizualizacjami dostępnymi w sieci. To właśnie one mogą być źródłem inspiracji, gdy chodzi o urządzanie łazienki w bloku.