Samochody
samochód

Czy opłaca się wynająć auto w dużym mieście? Jak wiele to kosztuje?

Przyjeżdżasz do dużego miasta na uzgodnione spotkanie w interesach, następnie, po drugiej stronie miasta chciałeś odwiedzić trochę miejsc, może wyjść na interesujące wydarzenie kulturalne, żeby późnym wieczorem z powrotem wrócić do swojego miasta, samolot dość późno- dobrze byłoby się nie spóźnić, bo trzeba będzie zostać na noc. Taxi za kilka takich przejazdów będzie kosztować orientacyjnie tyle, co roczny budżet małego kraju na Karaibach. Co w podobnej sytuacji zrobić, by wykonać wszystkie punkty programu, nie tracąc przy okazji całego limitu ze swojej złotej karty kredytowej?
wnętrze samochodu

Co powinno się zrobić, kiedy nie mamy swojego samochodu?

W przeciągu ostatnich kilku lat można było dostrzec, iż coraz większa ilość osób podejmuje decyzję zrobić użytek z salonów oferujących wypożyczenie samochodów. Jest to rzeczywiście czymś, co kilkanaście lat wstecz nie było aż tak wyjątkowo znane, jeśli chodzi o nasz kraj, a tymczasem tego typu punktów obsługi powstaje coraz większa ilość. Szukając źródeł popularności wypożyczalni| samochodów należy przyjąć jakikolwiek punkt wyjścia. W takowym wypadku z pewnością będzie to zadowolenie osoby wypożyczającej samochód.
samochód osobowy

Jakie auto jest najlepsze do jazdy po mieście? Przeczytaj nasze podpowiedzi

Ciągle rośnie ilość samochodów - a drogi w dalszym ciągu dają nam wiele powodów do narzekania. I dlatego często tracimy wiele jakże cennego czasu na jazdę autem, korki, etc. Cóż, fakty są takie, że to wszystko powoduje, iż jazda samochodem jest coraz cięższa, bardziej irytująca, stresująca.
1 2 3 4