Garnki
czajnik kuchenny

Wyposażenie kuchni

Komplet garnków składający się z 99 fragmentów, 140 noży, każdy do czegoś innego, 15 typów rondli jak też milion dalszych przyrządów kuchennych nie uczynią z nikogo doskonałego kucharza. Rzeczywistość jest taka, iż do gotowania na domowym poziomie potrzeba niewiele, a dzięki temu oszczędzimy bardzo dużo przestrzeni w naszej kuchni, oraz nie będziemy zmuszeni przebijać się do blatów poprzez stos naczyń.
ciabatta - przygotowanie ciasta

Czy dzisiaj gospodynie sporządzają świąteczne posiłki w ten sam sposób jak ich babcie?

Współczesna kuchnia eleganckiej pani domu zaczyna coraz bardziej przypominać medyczne laboratorium. A to za sprawą mnogich przyborów kuchennych, które w bijących po oczach kolorach i stylowych kształtach wyglądają jak laboratoryjne sprzęty. Weźmy pod uwagę chociażby takie pojemniki na maggi. Bywają one wykonane nierzadko z różnokolorowego szkła bądź z tworzywa sztucznego.Tego typu przykładów można byłoby mnożyć na pęczki, ale jeden fakt pozostaje niezmienny - gospodyni inaczej przygotowuje świąteczną kolację niż jej prababcia, a nawet rodzicielka. To niezwykle interesujące zagadnienie omówimy na przykładzie noworocznych wypieków.
garnek

Porządny sprzęt w kuchni

Sukces w kuchni jest przez parę aspektów. Głównym z nich jest na pewno przyrodzony talent – nie oszukujmy się, znane są osoby, które od zarania przygody z gotowaniem prezentują zmysł do pichcenia.
Kuchenka

Estetyka i funkcjonalność z użyciem kuchenek falcon.

Świetny kucharz, jaki specjalizuje się w różnych kuchniach powinien swoje doświadczenie zaczerpnąć w państwach, z których chce serwować swoje dania. Po zyskaniu doświadczenia powinien również przygotować się we właściwe narzędzia do pracy. Najistotniejsze ze sprzętu, które kucharz powinien posiadać to zestaw odpowiednich noży jak i garnków.
Czajnik ceramiczny

Zacznij zmiany od swojej kuchni

Wiosna sprzyja remontom. To wyśmienita okazja, aby przewietrzyć garderoby, spakować grube ciuchy, uporządkować garaż, a przede wszystkim pomyśleć o gruntownym przemeblowaniu domu. Jeśli podobne plany chodzą ci po głowie, najwyższy czas je zrealizować. Proponujemy na początek zacząć od zmian w pomieszczeniach, w których spędzamy większość wolnego czasu. Takim miejscem na pewno jest kuchnia: królestwo każdej gospodyni.
Naczynia marki Silit z powłoką Silargan®

Nieodzowne w każdej kuchni

Kupiliśmy już meble kuchenne oraz sprzęt agd do nowego mieszkania, a teraz pora zastanowić się nad wyborem istotnych dla każdego wielbiciela dobrej kuchni elementów wyposażenia. Aby tego dokonać, warto odwiedzić sklep, który oferuje ekskluzywny sprzęt AGD, by do wymarzonej kuchni dokupić wyposażenie, które nie tylko będzie cieszyło oko, ale okaże się praktyczne i bezproblemowe w użytkowaniu. Na pociechę dodajmy, że wybór tego typu akcesoriów jest dziś bajeczny.
gotowanie na parze

Jeżeli pragniesz otworzyć własną jadłodajnię, musisz wcześniej zakupić odpowiednie naczynia

Najczęściej sporządzamy kolacje w mieszkalnej kuchni, ale równocześnie od czasu do czasu wychodzimy na miasto, aby tam zjeść nieco odmienny posiłek. Dlatego niektóre przedsiębiorcze osoby decydują się na otwarcie własnej knajpy. Na ten cel nierzadko pozyskują fundusze z Unii, bo koszt zakupienia lokalu i jego umeblowania znacząco przewyższa mocno ograniczoną zdolność kredytową szarego zjadacza chleba. Sprzęty i meble stanowią prawdopodobnie najbardziej kosztowną grupę towarów niezbędnych w knajpie. Ten temat bywa tak szeroki, że w tym omówieniu skupimy się tylko na kuchennych naczyniach.