Pomieszczenie
łazienka

Jakimi metodami zaprojektować niedużą łazienkę?

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu lub mieszkaniu. Już nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić życia bez wolnego dostępu do toalety bądź wanny, aczkolwiek nadal w wielu regionach naszego kraju wspólne łazienki bądź toalety można uświadczyć. Aranżując swą łazienkę należy się zastanowić nad tym, co uczynić, żeby była on jak najbardziej przyjazna i elegancka. Możliwości mamy rzeczywiście wiele, zatem nie powinniśmy się przesadnie obawiać.
dekoracje stołu

Jadalnia prosto z obrazka

Jeśliby przeprowadzić ankietę wśród znajomych i wypytać o ukochane miejsce w mieszkaniu, z pewnością wielu postawiłaby na kuchnię. Nie ma co kryć, że właśnie to miejsce jest swoistym sercem naszego mieszkania. To w kuchni gotujemy potrawy, które później z całą rodziną jemy przy wspólnym stole. To tu zazwyczaj dochodzi do ważnych dyskusji między dorosłym, a pociechą. Także tutaj zwykle panie domu spędzają wolne chwile z przyjaciółkami przy kubku świeżo zaparzonej kawy. Nie wyobrażamy sobie mieszkania bez kuchni.
Sypialnia w stylu japońskim

Nie wiesz w jaki sposób zaaranżować swoją sypialnię? Może w stylu wschodnim?

Japonia to kraj kwitnącej wiśni i oryginalnej, bardzo dla nas egzotycznej kultury. Wnika ona do Polski pod różnymi postaciami, japońskie trendy zauważalne są także w wyposażeniu pomieszczeń. Dziś sypialnia w stylu japońskim.
przykładowa aranżacja salonu

Każdy lubi, kiedy przestrzeń wokół niego jest zapełniona, z tego powodu lubi otaczać się przepięknymi obrazami, arrasami, a obecnie także fototapetami

Fototapety są wynalazkiem rodem z poprzedniego wieku, ale obecnie przeżywają swoją drugą młodość. Często zdarza się, że różne szablony pasują do różnych pokoi.
wykładzina

Jakim sposobem stosownie zatroszczyć się o czystość naszego mieszkania?

Każdy z nas idealnie wie, że nasze pomieszczenia muszą być co pewien czas czyszczone. Utrzymanie stosownego poziomu czystości pozwala nam bowiem na godziwe i zdrowe funkcjonowanie w naszym domu. W życiu jednak często nie zwracamy na niego naszej uwagi. Okazuje się, że może on prowadzić do licznych chorób oraz uciążliwości, które podyktowane będą obecnością roztoczy lub innych negatywnie działających na nasz organizm związków.
mieszkanie

Z pomocą czego wykończyć swoje mieszkanie?

Jak urządzić mieszkanie, aby stało się ono nie tylko funkcjonalne, ale również przytulne? Tego typu pytanie stawiają sobie wszyscy, przed którymi staje wyzwanie urządzenia swojego pierwszego mieszkania, ale też ci, którzy planują coś w swoim starym mieszkaniu zmienić. Pełne ciepła wnętrze to przede wszystkim takie, w którym umieszczono wiele poduszek, mebli z tapicerką i dywanów. Wnętrze, w którym królują tkaniny natychmiast wydaje się bardziej ciepłe i niezwykle przyjazne dla właścicieli. We wnętrzach warto wykorzystywać zarówno tkaniny wielobarwne, jak i jednokolorowe.
sofa

Przekonaj się jakie są najlepsze meble do malutkiego gniazdka

Udało Ci się kupić własne M? Zastanawiasz się jak je umeblować? Już dzisiaj przeczytaj co aktualnie jest kultowe i w co trzeba się wyposażyć.
lampki

Wyszukaj eleganckie lampy do twego mieszkania i ciesz się nastrojowym, jasnym oświetleniem

Projektując dom, nie można zapominać o odpowiednim oświetleniu. To bardzo ważny element każdego wnętrza, który nie tylko gwarantuje wygodę przebywania w pomieszczeniach, lecz też ma walory estetyczne i może świetnie upiększyć mieszkanie.
Kuchnia

Nowoczesne aranżacje z fototapetą

Spośród wielu przeróżnego rodzaju materiałów do aranżowania pomieszczeń, coraz to ogromniejszą wziętością cieszą się współczesne fototapety.


Nowoczesne aranżacje z fototapetą

Tego rodzaju ozdoby były w modzie parędziesiąt lat temu, a dziś na nowo powracają do łask, stanowiąc oryginalny pomysł na ścianę zarówno we wnętrzu biurowym, jak również mieszkalnym.
Stół z laptopami i dokumentami

Stylowa dodatki do sypialni

Sypialnia to najbardziej intymna strefa naszego mieszkania. Jednak również tak prywatne pomieszczenie wymaga właściwego wykończenia. Odpowiednie dodatki do sypialni sprawią, iż pomieszczenie będzie wyglądać ciekawie oraz świeżo.
1 2 3 4