Pomieszczenie
ładna łazienka

Łazienka idealna – czyli jaka?

Łazienka – jak powinna wyglądać? Gdzie ją najlepiej umieścić? Na pewno jest to niemały dylemat, który nierzadko dopada nas w momencie projektowania domu czy też już w trakcie jego budowy. Każdy z nas ma trochę inny gust i lubi co innego. Jedni przepadają za raczej prostymi i niewyszukanymi pomieszczeniami, dla innych marzeniem jest łazienka w stylu skandynawskim. Jeżeli całkowicie nie mamy pojęcia, jak ma wyglądać nasza łazienka i jakie w istocie obecnie panują trendy, jeżeli chodzi o to pomieszczenie, warto poszukać inspiracji.
pokój dziecka

Szykowne aranżacje wnętrz - popularne lampy kryształowe, jako ikona nowoczesności?

Wraz z ukazywaniem się w modzie coraz nowszych projektów i stylów widać wyraźną tendencję do transferowania ich w każdą sferę życia. Tak jest orientacyjnie z architekturą i aranżacją wnętrz, gdzie odkrywcze projekty, choćby z branży modowej są inspiracją do tworzenia niesamowitych dekoracji, jakie ożywiają i nadają nowoczesny styl mieszkaniom i domom, w których żyjemy.
sako

Różne rodzaje puf idealnych do urządzania domowych pokoi

Wydawać by się mogło, iż pufy są już rzadziej spotykane w domach, jednakże ciągle można spotkać takie domowe pomieszczenia, w których stoją jakiegoś typu pufy, a w tym sako. Dzieje się zarówno toteż, że wciąż nie brak ludzi, które bardzo lubią, jak w ich pokojach znajdują się różne przedmioty, na których można usiąść.
fotorolety dziecięce

Jak przedstawiają się fotorolety dziecięce?

okna to ważna część domu, ponieważ to one okazują się być zauważane z zewnątrz i gdy pragniemy, żeby nasz dom wyglądał jeszcze cudowniej, to właśnie okna musimy dobrze dekorować.
niebieskie, ozdobne butelki ze szkła do kuchni

W jaki sposób mamy okazję gustownie zaaranżować własną kuchnię?

Jakiś czas temu doszedłem z małżonką do tego wniosku, że raczej powinniśmy nareszcie spełnić odwieczne ogromne marzenie, czyli wyremontować kuchnię. Zdążyliśmy już odwiedzić biuro architektoniczne - ciężko było się nam w sumie jakoś zdecydować, bo projektów jest dużo. Chcę zatem napisać, na co należy zwrócić większą uwagę, jeżeli w rachubę wchodzi remont swojej kuchni.
mały przedpokój

Kilka przydatnych porad o tym, w jaki sposób praktycznie urządzić wąski przedpokój.

Przedpokoje są pomieszczeniami, jakie są często dość niewygodne do urządzenia. W dużym stopniu wynika to z ich kształtu. Przedpokoje w licznych mieszkaniach i domach są wąskie i długie, a do tego z paroma drzwiami do reszty domowych pomieszczeń, i w takim przypadku stwarza to wiele problemów przy meblowaniu. A przecież przedpokój stanowi niejako wizytówkę mieszkania czy domu, bo to właśnie w nim wita się swoich gości.
Łóżko TEMPUR® Etiuda

Sklepy meblowe oferują nam bogate wyposażenie naszych sypialni

Szafki nocne powinny być stałym elementem wyposażenia sypialni

Urządzając swoje mieszkanie pragniemy, by wszystko posiadało własne miejsce i jednocześnie, żeby każde pomieszczenie jak najwspanialej się przedstawiało. Dlatego nawiedzamy różne sklepy meblowe oraz sprawdzamy, jakie propozycje zestawów mebli mają dla nas przyszykowane. I tak ma szansę się okazać, że do sypialni koniecznym elementem będą dobre szafki nocne.
jesienne liście

Tapetujemy cztery kąty

Tak to już jest, iż większości z panów nie przyjdzie samo do głowy żeby cokolwiek zmieniać w swoim najbliższym otoczeniu. Nie biorę tu pod uwagę żadnych drobnych zmian w rodzaju: nowy odbiornik telewizyjny, zestaw stereo lub też telefon komórkowy, gdyż to są drobnostki nie godne nawet wspominania. Mam raczej na myśli to, iż nie wprowadzi on przemian mających wpływ na wygodę mieszkanka, a już z całą pewnością nie zwróci uwagi na ściany. Dopiero zjawienie się partnerki może to odmienić.
fototapety do kuchni

Atrakcyjne aranżacje pomieszczeń z użyciem fototapety

Aranż wnętrz ma dzisiaj duże znaczenie i każdy poszukuje interesujących pomysłów na urządzenie własnego mieszkania. Coraz częściej samemu decydujemy się stworzyć dekoracje, a nawet kompletne aranżacje co jest na pewno genialnym zajęciem. Z łatwością da się poszukać sporo inspiracji w internecie, które pomogą nam wykonać projekt. Nie sposób ukryć, że w dzisiejszych czasach panuje duża dowolność i każdy, wielokrotnie nie patrząc na modę, urządza własne mieszkanie według prywatnych preferencji.
fototapety dla dzieci

Świetna aranżacja wnętrz wyłącznie z fototapetą

Częstokroć brak nam pomysłów, w jaki sposób uwypuklić czar naszego salonu, lub ocieplić klimat dziecinnego pokoju. Dobrym rozwiązaniem jest użycie fototapety.


Świetna aranżacja wnętrz wyłącznie z fototapetą

Fototapety sprawią, że wnętrze naszego pomieszczenia będzie niesamowite, a pokój dziecinny wielobarwny.
1 2 3 4