Pojazd
myjnia samochodowa

Czy należy wykorzystywać przy swoim aucie sprawdzone kosmetyki samochodowe?

Ogólny wygląd wozu także jest istotny. Przeważnie nie mamy problemów z tym, by dbać o różnorakie części w wozie, tak żeby działały prawidłowo, bo wiemy że bez tego możemy szybko przeznaczyć go na złomowanie.
TIR

Auta ciężarowe dla przedsiębiorstw

Najbardziej wykorzystywaną branżą transportu jest transport samochodowy, druga co do wielkości sektor transportu pod względem wielkości przemieszczanej masy towarowej. Najbardziej znamienne dla tej gałęzi transportu są przewozy na bliskie i umiarkowane dystanse. Przewóz samochodowy swoją renomę zawdzięcza przestrzennemu rozmieszczeniu dróg, cechującemu się największą spośród wszelkich gałęzi spoistością i ich spójnością.
samochód marki Mini Moris

Tłumienie auta – z jakiego powodu wskazane jest stosować specjalne materiały? Poradnik

Nierzadko zdarza się, że nie jesteśmy do końca usatysfakcjonowani z naszego pojazdu, lecz nie możemy pozwolić sobie na jego zmianę. Czasami decydujemy się na poprawienie tych cech, jakie uznajemy za niewystarczające. Co uczynić, kiedy nie odpowiada nam szeroko zrozumiana akustyka samochodu? Postaram się zilustrować na czym polega wyciszenie auta.
płyny do chłodnic

Woda destylowana producent zapewnia jej właściwą jakość

Jeśli posiadamy wóz, to powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że trzeba przeglądać różnorakie jego płyny, by mieć pewność, że posiadają one dobry poziom oraz że będą prawidłowo działały.
fotografijka - samochód

Regeneracja belki peugeot będzie możliwa

Jeśli pragniemy uzyskać świadomość, że nasz samochód działa w prawidłowy sposób, to powinniśmy równocześnie posiadać pewność, że wszystkie jego części są na odpowiednim poziomie. Dlatego trzeba zrobić przeglądy, a w razie potrzeby zdecydować się na natychmiastowe naprawy.
samochod

W jaki sposób zadbać o wnętrze naszego pojazdu? Pokrowce oraz inne elementy wyposażenia samochodu, które mogą okazać się niezwykle przydatne

Jeżeli nasz samochód jest już użytkowany od kilku lat, na pewno zastanawiamy się nad wymianą niektórych jego części, które mają wpływ na jego wygląd. Wiele z nich możemy szybko zakupić w internecie w specjalnych sklepach, które zajmują się sprzedażą akcesoriów samochodowych.
bus

Autokary wyposażone w toalety, podłokietniki i podnóżki

Ogromna rywalizacja i duże wymagania odbiorców uczyniły, że firmy zajmujące się wynajmem autokarów dysponują pojazdami doskonale urządzonymi i bezpiecznymi. Autobusy wyruszające na dłuższe trasy mają siedzenia wyposażone w paski bezpieczeństwa.
otwarta maska auta

Jakie mamy filtry w samochodzie i które z nich są najbardziej ważne? Jakie mają właściwości?

W samochodzie istnieje sporo różnych filtrów, jakie okresowo musimy wymieniać. Jeśli zaniedbamy te zabiegi, to możemy mieć problemy z funkcjonowaniem takiego pojazdu, natomiast awarie konkretnych podzespołów mogą powodować wysokie koszty napraw w dobrych serwisach samochodowych.
prawo jazdy

Rozpoczęcie przygody z samochodami

Każdy młody człowiek marzy o własnym samochodzie. W obecnych czasach jest to jakiś wyznacznik dorosłości, rzecz jasna nie jest to wyłączny taki symbol. Następnym jest posiadanie dowodu osobistego, który daje posiadaczowi dużą ilość praw, których nieletni nie posiada. W obecnych czasach - zwłaszcza dla młodych osób - ważna jest mobilność i niezależność. Dzisiaj, gdy sprawny samochód można kupić za stosunkowo nieduże pieniądze coraz więcej młodych osób posiada własne auto.
opony samochodowe

Gdzie masz szansę odnaleźć odpowiednie opony?

Odpowiedni dobór i odpowiednio częsta wymiana opon ma bardzo duże znaczenie. Duża liczba kierowców, którzy bagatelizują tę kwestię, jeżdżąc na zużytych oponach, nie zdaje sobie sprawy z własnej nierozwagi. Stosowanie zużytych opon znacznie zwiększa ryzyko niebezpiecznego zdarzenia. Zjawisko to dotyczy w szczególności zimy, kiedy to warunki na drodze są bardzo ciężkie. Wtedy należy stosować nowe opony typowo zimowe, które umożliwiają przykładowo zmniejszenie drogi hamowania i przeciwdziałają poślizgowi samochodu.
1 2