Pojazd
samochód

Wpływ regularnych przeglądów dla sprawności samochodu, w jaki sposób szukać dobrego mechanika

Każdy z samochodów, czy będzie to nowy pojazd prosto z salonu, czy też kilkunastoletni, wyeksploatowany egzemplarz, potrzebował będzie co jakiś czas odwiedzenia mechanika. Jeżeli nawet nic nie będzie się psuć, to przynajmniej raz w roku należy zmienić filtr powietrza albo olej. I co pewien czas należy również skontrolować u porządnego mechanika ogólny stan techniczny samochodu, zobaczyć czy nie ma jakiś luzów i wycieków, które w dalszej przyszłości mogłyby być przyczyną poważniejszych usterek.
porsche

Co zrobić jeśli nie chcesz jeździć więcej samochodem powypadkowym? Czy opłaca się kupować takie samochody?

Samochody powypadkowe zwykle budzą ogromne kontrowersje - z jednej strony nie da się zaprzeczyć, iż na rynku funkcjonuje ich wielka ilość, a równocześnie tak naprawdę niewiele osób chciałoby takim samochodem jeździć.
myjnia samochodowa

Czy należy wykorzystywać przy swoim aucie sprawdzone kosmetyki samochodowe?

Ogólny wygląd wozu także jest istotny. Przeważnie nie mamy problemów z tym, by dbać o różnorakie części w wozie, tak żeby działały prawidłowo, bo wiemy że bez tego możemy szybko przeznaczyć go na złomowanie.
TIR

Auta ciężarowe dla przedsiębiorstw

Najbardziej wykorzystywaną branżą transportu jest transport samochodowy, druga co do wielkości sektor transportu pod względem wielkości przemieszczanej masy towarowej. Najbardziej znamienne dla tej gałęzi transportu są przewozy na bliskie i umiarkowane dystanse. Przewóz samochodowy swoją renomę zawdzięcza przestrzennemu rozmieszczeniu dróg, cechującemu się największą spośród wszelkich gałęzi spoistością i ich spójnością.
samochód marki Mini Moris

Tłumienie auta – z jakiego powodu wskazane jest stosować specjalne materiały? Poradnik

Nierzadko zdarza się, że nie jesteśmy do końca usatysfakcjonowani z naszego pojazdu, lecz nie możemy pozwolić sobie na jego zmianę. Czasami decydujemy się na poprawienie tych cech, jakie uznajemy za niewystarczające. Co uczynić, kiedy nie odpowiada nam szeroko zrozumiana akustyka samochodu? Postaram się zilustrować na czym polega wyciszenie auta.
płyny do chłodnic

Woda destylowana producent zapewnia jej właściwą jakość

Jeżeli mamy samochód, to powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że trzeba sprawdzać różne jego płyny, by mieć pewność, że mają one odpowiedni poziom oraz że będą prawidłowo funkcjonowały.
fotografijka - samochód

Regeneracja belki peugeot będzie możliwa

Kiedy pragniemy posiadać pewność, że nasz pojazd funkcjonuje w prawidłowy sposób, to powinniśmy jednocześnie uzyskać gwarancję, że wszystkie jego części będą na odpowiednim poziomie. Z tego powodu trzeba robić przeglądy, a w razie konieczności zdecydować się na natychmiastowe naprawy.
samochod

W jaki sposób zadbać o wnętrze naszego pojazdu? Pokrowce oraz inne elementy wyposażenia samochodu, które mogą okazać się niezwykle przydatne

Gdy nasz samochód jest już użytkowany od kilku lat, na pewno zastanawiamy się nad wymianą niektórych elementów, które mają wpływ na to jak wygląda. Wiele z nich możemy bardzo łatwo znaleźć w internecie w specjalnych sklepach, które zajmują się sprzedażą akcesoriów samochodowych.
bus

Autokary wyposażone w toalety, podłokietniki i podnóżki

Ogromna rywalizacja i duże wymagania odbiorców uczyniły, że firmy zajmujące się wynajmem autokarów dysponują pojazdami doskonale urządzonymi i bezpiecznymi. Autobusy wyruszające na dłuższe trasy mają siedzenia wyposażone w paski bezpieczeństwa.
otwarta maska auta

Jakie mamy filtry w samochodzie i które z nich są najbardziej ważne? Jakie mają właściwości?

W samochodzie istnieje sporo różnych filtrów, jakie okresowo musimy wymieniać. Jeśli zaniedbamy te zabiegi, to możemy mieć problemy z funkcjonowaniem takiego pojazdu, natomiast awarie konkretnych podzespołów mogą powodować wysokie koszty napraw w dobrych serwisach samochodowych.
1 2