Projekty
wnętrze miaszkania z białymi meblami

Czy na projektowanie wnętrz Warszawa ma szansę nam kogoś zaproponować?

Wciąż używajmy z usług najlepszych. Nie ma znaczenia, czy chcemy coś kupić, czy skorzystać z jakichś usług, ciągle powinniśmy podążać do tego, by otrzymywać to co odpowiednie.
Wnętrze kuchni

Umeblowanie kuchni na wymiar - przydatne rozwiązanie w każdej kuchni

Wybór mebli kuchennych nie zawsze jest bezproblemowy, szczególnie jeśli nasza kuchnia jest mała bądź niewymiarowa. W takich sytuacjach odnalezienie stosownych mebli do kuchni zdoła być nie lada problemem. Wobec tego coraz więcej ludzi decyduje się na meble kuchenne na wymiar.
lampy sufitowe

Stylowe lampy i meble radują się wielkim powodzeniem.

Jeśli przygotowujemy się do urządzania własnego domu, pragniemy żeby wszystko posiadało tutaj swoje miejsce i równocześnie aby reszta aranżacji prezentowała się jak najładniej.
nowowczesna łazienka

Łazienka powinna być zarazem funkcjonalnie urządzona, jak i doskonale wyglądać

Łazienki stały się we współczesnym świecie przestrzenią niemalże artystyczną. W bieżących wydaniach czasopism dekoratorskich, to właśnie na tematykę łazienek przeznacza się się coraz więcej miejsca. Nie zaskakują już nietuzinkowe projekty, kiedy dzieła sztuki powieszone są na kafelkach zaraz przy prysznicu. Takie wymieszanie stylów, a więc tego salonowego, z tym „z niższej półki”, sprawia, że konwenanse odstawia się na bok, a pojawia się całkiem nowa era patrzenia na przestrzeń codziennego życia.