Projekty
lampy sufitowe

Stylowe lampy i meble radują się wielkim powodzeniem.

Jeśli szykujemy się do urządzania swojego domu, chcemy aby wszystko miało tutaj własne miejsce i równocześnie aby reszta aranżacji prezentowała się jak najpiękniej.
nowowczesna łazienka

Łazienka powinna być zarazem funkcjonalnie urządzona, jak i doskonale wyglądać

Łazienki stały się we współczesnym świecie przestrzenią niemalże artystyczną. W bieżących wydaniach czasopism dekoratorskich, to właśnie na tematykę łazienek przeznacza się się coraz więcej miejsca. Nie zaskakują już nietuzinkowe projekty, kiedy dzieła sztuki powieszone są na kafelkach zaraz przy prysznicu. Takie wymieszanie stylów, a więc tego salonowego, z tym „z niższej półki”, sprawia, że konwenanse odstawia się na bok, a pojawia się całkiem nowa era patrzenia na przestrzeń codziennego życia.
wnętrze miaszkania z białymi meblami

Czy na projektowanie wnętrz Warszawa ma szansę nam kogoś zaproponować?

Powinniśmy wiedzieć kogo zatrudnić. Nie ma znaczenia, czy chcemy coś kupić, czy skorzystać z jakichś usług, zawsze musimy dążyć do tego, żeby otrzymywać to co odpowiednie.
Wnętrze kuchni

Umeblowanie kuchni na wymiar - przydatne rozwiązanie w każdej kuchni

Wybór mebli kuchennych nie zawsze jest prosty, szczególnie jeżeli nasza kuchnia jest mała albo niewymiarowa. W takich sytuacjach odszukanie właściwych mebli do kuchni zdoła być nie lada problemem. Wskutek tego coraz więcej osób decyduje się na meble kuchenne na wymiar.