Diody

Wymieniamy oświetlenie na świetlówki LED

Moda na oszczędne żarówki rośnie. Zmniejszamy ciągle opłaty za prąd i szukamy nowych możliwości. LED to jeszcze najnowsza droga do oszczędności, a zaskarbiła sobie od razu popularność. Kilka lat temu zamieniliśmy stare żarówki na świetlówki energooszczędne, a już weszło nowoczesne, lepsze rozwiązanie. Dzisiaj telewizory są popularne w tej technologii. Faktycznie LED może okazać wyjątkowy?
telewizor

Jeśli masz wątpliwości, czy ekran led okaże się dla ciebie optymalny, poznaj jego charakterystykę

W ostatniej dekadzie ekrany led zyskały znaczną popularność. Dotyczy to zarówno sfery zakupu sprzętu RTV, który ma zostać używany w mieszkaniu, jak i wielkich ekranów transmisyjnych, jakie wykorzystywane są przy okazji przeróżnych imprez kulturalnych oraz masowych, jak także w reklamie. Pomimo to nadal bywa, że klienci mają wątpliwości, czy ekran led na pewno spisze się idealnie i nie mają pewności, czy zdecydować się na kupno.
Diody LED

Nowoczesne oświetlenie ledowe – tanie i atrakcyjne

Szukanie energooszczędnych źródeł światła sprawia, że coraz częściej decydujemy się na nowoczesne technologie. Świetnym rozwiązaniem jest światło ledowe, które nie tylko wytrzymałe oraz ekonomiczne, ale również wnoszą do pomieszczenia niecodzienny klimat.
Diody LED

W dziedzinie energooszczędnych żarówek, LED stają się coraz bardziej popularne

Oświetlenie diodowe ma bardzo ogólne funkcje. Światło oparte na technologii stopniowo zdobywa rynek. Nawet światowe mocarstwa przyznają, że za 10-15 lat diody LED będą z teraźniejszych 5% wynosiły 95% obrotu w specjalności oświetleniowej.
ledowy człowieczek

Podstawowe informacje o budowie ekranów typu LED, sposobie ich funkcjonowania i przykładowych zastosowaniach.

Wybierając się na koncert czy imprezę sportową wielu kibiców miało problem, że siadając w odległych rzędach niedużo miało okazję zobaczyć. Ze wsparciem dzisiaj mogą przyjść nowoczesne metody emisji obrazów, a zaliczają się do nich na przykład panele LED. Technologia ta od niedawna jest bardzo popularna, stało się tak dlatego, że ceny tych urządzeń znacznie spadły, będąc tym samym dostępne dla znacznie większej ilości klientów.