Wnętrze
Nie trać prądu na darmo

Praktyczne umeblowanie domu

Kiedy uda nam się wreszcie zdobyć wymarzone mieszkanie, stajemy przed problemem, w jaki sposób je wyposażyć? Koncepcji jest cała masa, ale jak wśród nich znaleźć najlepszy? Na początku powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakim stylu chcemy mieć wyposażenie. W jakich odcieniach czujemy się wyśmienicie? Czy preferujemy ciężkie meble, czy też jednak przystępne, niedrogi, łatwe w montażu meble zachodnich producentów. Jakie rozwiązania będą odpowiednie do naszej powierzchni i w jaki sposób uczynić nasze wnętrze bardziej praktycznym?
Drzwi do garderoby

W którym pomieszczeniu najlepiej chować ubrania?

Bez wątpienia znamy te zabawne sytuacje, kiedy kobieta staje przed garderobą, na pięć minut przed wyjściem i nieoczekiwanie ze zgrozą dochodzi do wniosku, że kompletnie nie ma co na siebie założyć. To bardzo dziwna rzecz, gdyż szafa zazwyczaj jest wypełniona fatałaszkami. To typowo kobieca przypadłość. Ale możliwe, że gdyby w tej szafie panował porządek, nasza pani prędzej dokonałaby ostatecznego wyboru?
dekoracje stołu

Jadalnia prosto z obrazka

Jeśliby przeprowadzić wywiad wśród sąsiadów i wypytać o ukochane miejsce w mieszkaniu, z pewnością większość postawiłaby na kuchnię. Nie ma co kryć, że właśnie to wnętrze jest swego rodzaju sercem naszego domu. To tutaj przyrządzamy posiłki, które potem wraz z rodziną jemy przy jednym stole. To tutaj zwykle dochodzi do burzliwych dyskusji pomiędzy rodzicem, a pociechą. Także tutaj zwykle panie domu plotkują z przyjaciółkami przy filiżance świeżo zaparzonej kawy. Nie wyobrażamy sobie mieszkania bez tego pomieszczenia.

Miniremont - mała zmiana, wielki efekt!

letnie miesiące to idealny moment, by zrobić w mieszkaniu remont. Jest lepsza pogoda, więc świeżo malowane powierzchnie wysychają szybciej. Dni trwają dłużej, więc ekipa remontowa ma możliwość dłużej pracować przy świetle słonecznym. Również humor zazwyczaj mamy lepszy w czasie lata, zatem chętniej dokonujemy zmian wkoło siebie.
Aranżacja łazienki

Sposoby na urządzenie swojego lokum

Gdy wreszcie doczekamy się własnego kąta pragniemy żeby było ono idealne. Mamy wreszcie sposobność aby zrealizować od dawna oczekujące pomysły na aranżację wnętrz. Często jednak plany te muszą być skonfrontowane z możliwością naszego konta, dostępnością wymarzonych mebli i akcesoriów w salonach meblowych i panującą modą. Na które aspekty należy zwrócić szczególną uwagę?
Aranżacja wnętrz apartamentu

Wystrój swoich czterech kątów

Gdy już doczekamy się swojego kąta marzymy o tym aby było ono idealne. Mamy nareszcie okazję by zrealizować od dawna dojrzewające w naszej głowie projekty na wystrój wnętrz. Często jednakże zamiary te trzeba skonfrontować z możliwością naszego konta, osiągalnością upragnionych mebli oraz dodatków w salonach meblowych i panującą modą. Na jakie elementy warto zwrócić szczególną uwagę?
1 2 3