Pytanie
pralka

W jaki sposób zreperować pralkę przy zamontowaniu elementów zamiennych

Sporo osób stawia sobie pytanie, jak naprawić pralkę przy założeniu elementów wymiennych. Doświadczeni majsterkowicze zdają sobie sprawę z tego, że przed przystąpieniem do serwisowania pralki należy dobrze określić, w czym tkwi problem z pralką, który się pojawił w czasie jej używania oraz jakiego typu naprawa będzie potrzebna.
ogród

Czym ekologicznie nawozić rośliny?

Bardzo dużo ludzi, które są szczęśliwymi posiadaczami pobliskich ogrodów bierze pod uwagę rezygnację ze stosowania sztucznych środków nawozowych. Co wówczas można stosować w przydomowych ogródkach zamiast nich? Już od pewnego czasu pośród sympatyków ogrodnictwa prawdziwą furorę sprawia mączka skalna.
klawiatura

O co bezwzględnie trzeba zapytać w markecie AGD

Bez wątpienia wyposażanie mieszkania w sprzęty RTV i AGD nie jest już takie miłe dla klientki, jak kupowanie nowiuteńkich mebli i różnych akcesoriów.
Mężczyzna grający na konsoli

Czy Twój mężczyzna ma udział w obowiązkach domowych? Jeśli nie to niewątpliwie powinien zacząć!

Nie da się ukryć, że przez setki lat zajmowanie się domem było obowiązkiem praktycznie jedynie kobiety. Tradycja ta pochodzi jeszcze z czasów prehistorycznych, kiedy mężczyzna wychodził na cały dzień z domu na polowanie, a żona w tym czasie miała za zadanie opiekowanie się potomstwem i domem. Choć od tamtych czasów minęły już setki lat, wciąż w naszym społeczeństwie pokutuje stereotyp, że to kobiety powinny zajmować się obowiązkami w domu, a obowiązkiem mężczyzn jest dbanie o utrzymanie tego domu - kiedyś oznaczało to przyniesienie upolowanego zwierzęcia na obiad, dziś natomiast przynoszenie z pracy pieniędzy na utrzymanie rodziny. Czy jednak w dzisiejszych czasach tego typu podział ról jeszcze się sprawdza? Okazuje się, że niekoniecznie.