Mechanik
samochód

Rozrząd w aucie. Do czego służy? Jak należy o to zatroszczyć?

Każda znajoma nam dziś postać transportu, która jest uruchamiana przy wykorzystaniu z napędu tłokowego, ma w swoim środku w „rzecz”, którą określa się właśnie mianem rozrządu.
Samochód, wymiana opon

Wybieramy mechanika samochodowego

Najlepszy mechanik samochodowy, to taki, któremu zaufał kierowca. Szukanie jest trudne, jednak szczęściarzom naprawdę się udaje. Jak i gdzie szukać mechanika?
części samochodowe

Rola systematycznych przeglądów pojazdu dla jego stanu technicznego i bezawaryjnej, długiej pracy

Każdy właściciel samochodu musi pamiętać o jego systematycznym serwisowaniu, bo jedynie wtedy auto może bezawaryjnie i długo służyć. Jednak wielu ludzi nie pamięta o tym, mechanika odwiedzając jedynie wtedy, jak coś już ulegnie awarii. A przy każdym samochodzie niezbędne jest systematyczne wykonywanie czynności serwisowych i przeglądów, podczas jakich nie tylko trzeba zmienić przykładowo klocki albo olej, ale również ocenić ogólny stan samochodu i w razie konieczności zrealizować niezbędne naprawy.
samochód

Wpływ regularnych przeglądów dla sprawności samochodu, w jaki sposób szukać dobrego mechanika

Każdy bez wyjątku z samochodów, czy będzie to nowy pojazd wprost od producenta, czy dwudziestoletni, wyeksploatowany egzemplarz, będzie potrzebował co jakiś czas odwiedzenia mechanika. Jeżeli nawet nic nie będzie się psuć, to co najmniej raz w roku powinno się zmienić olej czy filtr powietrza. I co pewien czas należy również sprawdzić u porządnego mechanika ogólny stan samochodu, sprawdzić czy nie ma wycieków albo luzów, jakie za jakiś czas mogłyby być przyczyną poważniejszych usterek.
Motocykle

Części samochodowe - a więc, z jakiego miejsca zdobyć części do marek Renault oraz Forda.

Od lat marki Ford a także Renault cieszą się dużym powodzeniem na rynku samochodzików. W tym dokładnym felietonie przyjrzymy się cenom ich kawałków i zagadnieniu "skąd je zdobyć?".
Internet

Tuning, przeciwko chiptuning aut - czyli, komfortowy wygląd, przeciwko komfortowa jazda

Na jakich zasadach polega tuning, a jakich zasadach chiptuning samochodów? Czy każdziutki samochód istnieje możliwość poddać tego rodzaju "zabiegom"? Co one dają oraz do jakich rzeczy się mogą przydać? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo odnajdziesz wewnątrz naszego nowego felietonu!
magazyn


Mechanika w rolnictwie – jakie maszyny okazują się współcześnie nadzwyczaj pomocne

Rolnictwo to bezwzględnie jedna z najważniejszych gałęzi lokalnej gospodarki, gdyż to właśnie gospodarstwa rolne wytwarzają żywność, której wszyscy potrzebujemy.

Auto-części do samochodu Ford

Auto to wspaniałe marzenie wielu ludzi. Nie wyobrażamy sobie już życia bez tego genialnego wynalazku. Od momentu kiedy skonstruowano pierwszy pojazd, auto jest powodem westchnień mężczyzn na całym świecie. Panowie są w stanie zadbać o własny ukochany samochód czasami większym uczuciem niż o własną rodzinę. Więc samochody to nie tylko gigantyczny sentyment, ale nad wszystko ogromny biznes. Przemysł motoryzacyjny to duża odnoga przemysłu, która napędza światowa gospodarkę. Olbrzymie firmy opłacają bardzo dużo pracowników. Co roku z linii produkcyjnych wyjeżdża wiele nowych modeli, które rozchodzą się jak świeżutkie bułeczki. Technologia idzie naprzód i dzisiejsze samochody są wyposażane w wiele różnorodnych modułów, które ułatwiają życie kierowcy i pasażerom.