Spedycja
tir

W jaki sposób założyć przedsiębiorstwo transportowe – pomysł działalność gospodarczą. Na co należy zwrócić uwagę

Założenie przedsiębiorstwa transportowego, podobnie jak każdego innego interesu, ma swe pozytywy oraz minusy. Olbrzymie znaczenie w tym biznesie ma bez wątpliwości cena ropy na światowych rynkach, im jest niższa tym dla firmy korzystniej, im wyższa pojawiają się kłopoty, bowiem jak wynika z przeróżnych badań aż ok. 60% wszystkich kosztów przedsiębiorstwa transportowego stanowi benzyna.
ciężarówka

Giełdy samochodów ciężarowych są idealnym miejscem, gdy szukamy indywidualnych elementów

Aktualnie spedycja jest jedną z ważniejszych dyscyplin, jaka mocno oddziałuje na rozbudowę kraju. Pojedyncze firmy spedycyjne nawiązując kontakty internacjonalne sprawiają, że sieć połączeń z pozostałymi krajami cały czas się zwiększa i realne jest intensyfikowanie współpracy. Nie można ukryć, iż dla firm przewozowych najistotniejszym aspektem są działające pojazdy.
naprawa maszyn

Atrakcyjne elementy do Case - radzimy które dobrać.

Firma prowadzi sprzedaż oryginalnych części do prawie wszystkich dostępnych na rynku urządzeń rolniczych i budowlanych, producentów zagranicznych i krajowych. Firma ma bardzo dobrze zaopatrzone magazyny. Na życzenie kontrahenta pracownicy firmy są w stanie sprowadzić prawie każdą część w jak najkrótszym czasie. Ponadto firma wysyła części za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie całej Polski.