Transport
samochód

Czy można uważać że motoryzacja jest dyscypliną pełną niespodzianek?

Powszechnie wiadomo, że motoryzacja bez wątpienia jest jedną z dziedzin życia, która ma niezwykle duży wpływ na kształt naszej codzienności. W tym miejscu jak najbardziej należałoby przyznać, że wybitnie wielu z nas posiada już swoje prywatne środki transportu, wobec tego tez nie sposób obyć się bez ich codziennego wsparcia. Niemniej natomiast wraz zbiegiem czasu zauważamy, że w naszym kraju znajduje się bardzo duże grono pasjonatów motoryzacji, dla których posiadanie własnego samochodu to bez wątpienia za mało.
duże zakupy

Szybka przeprowadzka w wielkim mieście to żaden kłopot

Aktualnie przeciętni odbiorcy są zdolni pozwolić sobie na o wiele więcej niż w przeszłości i to prawie,że w dowolnej sferze powszedniego życia.


Szybka przeprowadzka w wielkim mieście to żaden kłopot

W przeszłości odszukanie mieszkania zarówno na wynajem jak i gotowego do nabycia było nie lada problemem.
Przed przeprowadzką

Bezstresowa przeprowadzka

Wielu z nas przynajmniej raz w życiu spotyka się z problemem niespodziewanej przeprowadzki. Szczególnie przeprowadzki w Warszawie, gdzie miasto jest bardzo duże, są niełatwe. Jak najlepiej wszystko zorganizować, by przeprowadzka była jak najłatwiejsza? Na co zwrócić uwagę?
ciężarówka - logistyka

W jaki sposób zagwarantować sobie wygodę jazdy ciężarówką?

Transport drogowy w Polsce rozwinął się z niezwykle ekspresowym tempie. Polskie firmy przewożą za pomocą tirów i samochodów o dużych gabarytach towary w obrębie całej Europy i nie tylko. Intratność tego biznesu jest bardzo duża, negatywem są jednak często uczęszczane przez duże samochody drogi, na całe szczęście obowiązują postanowienia prawne, które regulują poruszanie się wielkogabarytowych pojazdów po drogach.
Ściana z obrazem

Mało znane alternatywy zaaranżowania pokoju - ściany mobilne

Na terenie Polski ściany mobilne nie są jeszcze aż tak szeroko rozpopularyzowane jak ma to miejsce między innymi w krajach Europy Zachodniej czy też w Stanach Zjednoczonych, jednakże z roku na rok trend ten wchodzi również nad Wisłę. Na rynku budowlanym pojawia się wiele firm, które zaczynają się specjalizować w takiej właśnie dziedzinie. Nie brak samodzielnych projektów, które zostały opracowane przez autorskie firmy konstrukcyjne. Do takich specjalnych projektów przeznaczone są materiały, które dostępne są na krajowym rynku. To bardzo znamienne, aby oba te czynniki były ze sobą połączone, albowiem tylko w taki sposób korzystanie z dźwiękoszczelnych ścian będzie sensowne.
ciężarówki

Nowa propozycja pojazdów dostawczych

Transport drogowy to kluczowy sposób przewozu towarowego. Przewóz drogowy stanowi ponad dwie trzecie całościowego transportu towarów, przeto sprzedaż samochodów dostawczych cały czas rośnie.
dźwig

Certyfikat konieczny w transporcie

Kiedy mamy zamiar pracować w jakiejkolwiek branży musimy pamiętać o wkładzie własnym. Po pierwsze trzeba zrobić szkolenie pozwalające nam w konkretnej branży zacząć działać. Wiadomo, że nie wszystkie stanowiska pracy wymaga jakichś dodatkowych certyfikatów, czy odbycia kosztownych szkoleń, ale sporo firm wymaga tego typu papierów, które potwierdzą nasze zdolności nabyte.
Sprężyna

Jak stać się taryfiarzem - podstawowe wiadomości

Uruchomienie prywatnej działalności dotyczącej przewozu osób taryfą może okazać się niezwykle dobrym pomysłem na biznes.


Jak stać się taryfiarzem - podstawowe wiadomości

Transport osób taksówką jest aktywnością zarobkową, która polega na odpłatnym transporcie klientów autem osobowym w wyznaczane przez nich miejsce.
ciężarówka

Giełdy samochodów ciężarowych są idealnym miejscem, gdy szukamy indywidualnych elementów

Aktualnie transport jest jedną z ważniejszych dyscyplin, która bardzo oddziałuje na rozbudowę państwa. Poszczególne firmy spedycyjne nawiązując kontakty międzynarodowe powodują, że sieć połączeń z pozostałymi państwami cały czas się zwiększa i realne jest intensyfikowanie współpracy. Nie sposób ukryć, że dla firm transportowych najistotniejszym aspektem są działające pojazdy.
samochód ciężarowy

Giełda, na jakiej sprzedaje się samochody ciężarowe jest perfekcyjnym miejscem dla zainteresowanych

Spedycja jest aktualnie jedną z prędzej rozwijających się dziedzin, która ma spore znaczenie dla poprawnego funkcjonowania całej gospodarki. Nawiązywanie kontaktów internacjonalnych i wejście na obce rynki zbytu jest dla licznych firm niezwykle konkurencyjne, dlatego mocno koncentrują się na polepszeniu spedycji. Nie da się ukryć, że najważniejszym w tym wypadku elementem są środki transportu, wśród jakich w najogromniejszym stopniu użytkuje się samochody.
1 2