Design
Młodzież, pokój młodzieżowy

Na co obowiązkowo należy zwrócić uwagę przy aranżowaniu pokoju młodzieżowego?

Nie da się ukryć faktu, że prawe każdy z nas lubi przebywać w miejsca ogromnie dobrze wykończonych. To właśnie w nich jesteśmy w stanie czuć się wyjątkowo komfortowo, co bez wątpienia jest dobrym przejawem naszego komfortu. Niemniej jednak nie każdy z nas posiada na tyle rozwiniętą wiedzę oraz umiejętności, aby móc zajmować się na co dzień rasową aranżacją wnętrz.
Meble młodzieżowe Wajnert

W jaki sposób stworzyć fantastyczny pokój dla dziecka?

Meble do dziecięcego pokoju

Jednocześnie z rozwojem malucha ulegają zmianie jego wymagania i oczekiwania – również jeśli chodzi o wygląd pokoju. Wiele z nas zastanawia się, jak urządzić królestwo malucha, aby nie trzeba było co pewien czas w niego inwestować.
Norm - akcesoria do wina

Duńska Norm-alność

Wszystkim miłośnikom duńskiego designu, a zwłaszcza nadzwyczaj rozbudowanej oferty marki MENU, znana jest doskonale wyważona stylistycznie, funkcjonalna, a przy tym zawsze nastrojowa i nieco rustykalna w stylu maniera projektancka grupy Norm. Dwóch inżynierów-architektów-designerów - Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn - zawsze zaproponuje coś dla ciała i duszy, coś, co stanowić będzie uroczy, a nieodmiennie podobający się prezent.
Urządzenia

Duża część rodaków co jakiś czas chce wymienić jakiś mebel w swoim domu, żeby odświeżyć jego design i by pozbyć się jakiś starych rupieci

Raz na jakiś czas musimy wymieniać wysłużone meble. Oczywistym jest, że nie zawsze mamy aż tyle pieniędzy, aby wymienić wszystko za jednym zamachem.

Ekskluzywne meble do pokoju

Meble kolonialne powstały w brytyjskich koloniach na terytorium między innymi Tajlandii oraz Indii. Koloniści, przede wszystkim oficerowie wojska i plantatorzy, zamieszkujący tamte tereny, przywozili ze starego kontynentu meble, które niestety dość szybko ulegały zniszczeniu w odmiennym klimacie.
Choinka na święta

Świąteczny blask - w jaki sposób przyozdobić dom

Z czym kojarzone są święta? Na pewno z możliwością spotkania bliskich, z tradycją, która gości w naszych domach od wielu lat. Ze świętami często kojarzą nam się lampki bożonarodzeniowe, bo chociaż i przy Świętach Wielkiej Nocy jest rzeczywiście dużo ozdób, to jednak ozdoby kojarzą nam się z choinką.
Stołek Eule

Designerskie wyposażenie i innowacyjne dodatki wnętrz

Designerskie wyposażenie wnętrz i nowomodne, oryginalne dodatki są obecnie niesłychanie popularne i wiele osób decyduje się na nowomodny styl urządzenia mieszkania.
Designerskie wnętrza mieszkań

Oświetlenie

Podczas projektowania mieszkania warto pamiętać o pewnych sprawach, jakie niekiedy łatwo mogą człowiekowi umknąć. Oświetlenie to nadzwyczaj istotny element każdego dobrego wystroju, który składa się na całościowy odbiór domu w oczach przyjaciół oraz znajomych. Każda osoba, która zdecydowanie troszczy się o wygląd lokum powinna więc w szczególności intensywnie zatroszczyć się również o dostosowanie oświetlenia do wszystkich mebli czy kształtu i przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń jak również korytarzy.
lampa wisząca

Nowoczesne wnętrze

Niedawno pewna internautka ujawniła swoją wieloletnią pracę fotograficzną, w której ukazuje, jak wyglądają domy zwykłych obywateli Polski. Mimo tego, że to już dwie dekady upłynęły od upadku PRLu, w domach ciągle rządzą tandetne meblościanki. Wyposażenie pokojowe jest kupowane głównie dla komfortu, estetyka wciąż pozostaje kwestią mniej istotną. Meble design można napotkać głównie w domach umeblowanych przez ludzi młodych i bogatszych.
Narzuta na łóżko

Zakup elementów dzięki jakim łazienka i pomieszczenie sypialniane będą prezentować się znacznie bardziej reprezentacyjnie.

W tej chwili konsumenci coraz częściej zakupują dużo przedmiotów w Internecie, bo dzięki sklepom www posiadają okazję otrzymać unikalne towary, jakich nie da się dostać w punktach sprzedaży stacjonarnych. Najczęściej w Internecie kupuje się ubrania, aczkolwiek tak smao często nabywa się rzeczy dzięki którym będzie okazja uposażyć mieszkanie. Wybór elementów dzięki którym łazienka oraz pomieszczenie sypialniane zaprezentują się o wiele lepiej jest nieskomplikowany, gdyż na witrynach konkretnych punktów sprzedaży zamieszczone zostały katalogi, w których wszystkie tego typu przedmioty są w odpowiedni sposób ułożone.
1 2 3 4