Higiena
Samochód, wymiana opon

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Kwiecień to okres wielkiego sprzątania. Każdy myśli o odświeżeniu ścian w naszym domu, gruntownym odkurzaniu najdrobniejszych zakamarków, wymianie firan, wypraniu dywanów czy końcu wystawieniu na powietrze pierzyn? Rzecz jasna solidny porządek jest potrzebny dla zachowania higieny i chroni nas i nasze dzieci przed chorobami.
Łazienka

Jakie kupić umeblowanie do swojej łazienki? Parę wskazówek, jak interesująco zaaranżować wnętrze.

Planując wystrój wnętrza domu, koncentrujemy się najbardziej na salonie, kuchni i sypialni, łazience z kolei poświęcając mniej uwagi. Chociaż spędzamy w niej stosunkowo niezbyt dużo czasu, powinniśmy mimo to zadbać o to, aby była urządzona praktycznie i jednocześnie komfortowo. To nieproste zadanie, ze względu na jej niewielką powierzchnię a jednocześnie wielozadaniowość.
mydło w płynie

Warto mieć przewijak niemowlęcy

Jaki przewijak niemowlęcy trzeba zamontować?

Kiedy wybieramy się do marketu lub restauracji pragniemy mieć gwarancję, że okażą się być zagwarantowane nam podstawowe wygody, mimo wszystko są one jeszcze ważniejsze, jeżeli wybieramy się do takich miejsc z małym dzieckiem.
Wanna

Wanny owalne jako przykład pomysłu na to jak zagwarantować sobie komfort w łazience

Łazienka jest z pewnością dla wielu z nas miejscem, które kojarzy się nam dość pozytywnie. Ma to po pierwsze powiązanie z faktem, że dość ogromna część z nas jest wielbicielami długich, gorących kąpieli, najlepiej w akompaniamencie fascynującej lektury, w trakcie której mamy możliwość się odpocząć.
dozowniki mydła w toalecie publicznej

Niezbędne wyposażenie toalet, którymi będą dozowniki mydła

Higiena w życiu ludzi będzie najważniejszą kwestią, o jaką powinno się dbać. Nie należy daleko szukać, już od małego, każdy był uczony przede wszystkim schludności czyli, że po powrocie z podwórka, po każdej pracy czy przed jedzeniem należy myć ręce. Bo ręce są najbardziej narażone na zabrudzenia, należy je myć wielokrotnie.