Temperatura
Czujnik tenometryczny

Dlaczego czujniki są tak niezbędne w każdym aucie, jaki mają wpływ? Na co zwracać uwagę?

W każdym aucie odnaleźć możemy mnóstwo różnych czujników. Jesteśmy w stanie wymienić takie rodzaje, jak czujnik temperatury powietrza i ciśnienia w kolektorze ssącym, lecz również czujniki położenia czy przepływomierz. Każdy rodzaj ma wpływ na pracę silnika. W dzisiejszych konstrukcjach od ich wskazań zależy bardzo wiele, to czy dobrze przebiega praca.
Opony

Troszczmy się o samochód

Samochód pomaga nam w wielu codziennych sytuacjach. Właściwie, nie przedstawiamy już sobie funkcjonowania bez tego pojazdu. To przecież swoim autem najczęściej dojeżdżamy do miejsca pracy. Własny samochód daje nam olbrzymią swobodę. Nie jesteśmy już uzależnieni od transportu miejskiego, który oferuje swym pasażerom co raz gorsze warunki. Wystarczy przywołać w pamięci przejażdżki autobusem w środku sezonu letniego. Stąd też samochód to ogromny skarb w dzisiejszych czasach.
Naczepa chłodnia

Naczepy chłodnie świetnie nadają się do przewozu jedzenia

Kiedy zajmiemy się przewozem jedzenia, powinniśmy przyłożyć sił, aby mieć takie samochody, by móc przewozić właściwie każdy typ materiałów spożywczych. Przez to sprawdzają się tutaj naczepy chłodnie, bo to w nich musimy przewozić żywność, która posiada mały czas spożycia i która powinna być transportowana w mniejszych temperaturach.