Wnętrza
dekoracje ścian

Selekcja pośród sporej oferty fototapet na zamówienie

Fototapety to bardzo dobry pomysł na upiększenie różnego wnętrza.
Dzięki różnorodności deseni i kolorów jest możliwość je zastosować w każdym pomieszczeniu. Gwarantują doskonały efekt, jaki urzeknie każdego.
Aby ożywić wystrój pomieszczenia dziecięcego, wystarczy fototapeta dla dzieci z motywem bohatera ukochanej legendy położona na ścianę.
Nie tylko kafelkami łazienka stoi

Kupujemy stylowe lustro do łazienki

Wybór lustra wydaje się być bodajże dla każdego nieskomplikowaną sprawą. Jednak, wychodzi na jaw, że nie zawsze jest to tak nieskomplikowane. Otóż, trzeba wyselekcjonować lustro w takim samym stopniu pod kątem projektu, jak i wymiarów. Musi albowiem ono głównie przypasować do takiego miejsca, w jakim zamierzamy go umieścić.

Które kolory dobrać do beżowo-brązowej kompozycji kuchennej?

Beżowa aranżacja to nierzadki wybór. Dlaczego akurat tego rodzaju barwy są tak popularne? Odpowiedzią jest na pewno wszechstronność koloru beżowego. Beż jest na tyle neutralny, ze niełatwo znaleźć osobę, której tak urządzona kuchnia by nie przypadła do gusta. Być może beżowe aranżacje nie są bardzo kreatywne, jednak po prostu doskonale wyglądają. Pasują właściwie do każdego mieszkania.

Nowe mieszkanie – od jakich kroków rekomenduje się zacząć?

Marzeniem wielu kupujących w sklepach z meblami w Polsce, ale też sklepów z rzeczami do domu, są niezaprzeczalnie meble włoskie. Idealnie przygotowane propozycje wyróżniają się rewelacyjną jakością oraz wyjątkowym dopracowaniem poszczególnych modeli.
kuchnia otwarta

Jakim sposobem zaplanować funkcjonalnie kuchnię?

Kuchnia to bardzo ważne miejsce w każdym domu. Od metody jej rozplanowania i wykończenia uzależniona jest jej funkcjonalność, a więc to, czy będzie właściwie spełniała swoje funkcje. Pomieszczenie to natomiast zwykle służy do przygotowywania posiłków. Zależnie od wielkości pomieszczeń oraz gustu domowników w niektórych przypadkach kuchnia służy również jako jadalnia. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i energii niezbędnych do przenoszenia gotowych dań pomiędzy kuchnią a bardziej oddalonym pokojem jadalnym.
szafy pod zabudowę

Jak błyskawicznie zmienić nasze wnętrza?

Aranżując dom z pewnością zdajemy sobie sprawę z tego, że nie będzie to trwało wiecznie. Nasze gusta się zmieniają i po pewnym okresie okazuje się, że nie jesteśmy w stanie już patrzeć na nasz dom, tak strasznie nas wszystko w nim mierzi. Jeśli jesteśmy miłośnikami dekoratorstwa i ciągle śledzimy nowości w sztuce dekoracji wnętrz, to co chwilę chcielibyśmy coś odmieniać w naszym domu. Z pewnością nie wszyscy mamy możliwość zmiany wszystkich mebli co roku, ale pomysłowi ludzie zawsze sobie w jakiś sposób poradzą.

Na co zwracać uwagę przy wyborze baterii?

Wyposażając łazienkę zwróćmy wyjątkową uwagę na sprzęt, jaki w niej zakładamy. Na rzeczy typu baterie natryskowe nie warto oszczędzać gotówki, ponieważ te służyć mają nam długie lata. Obecnie dostępnych jest mnóstwo modeli tego rodzaju urządzeń. Różnią się przede wszystkim materiałem, z którego są wyprodukowane, ale także funkcjami. Najodpowiedniejsze wydają się być te ceramiczne, dzięki nim zapobiegniemy rdzewieniu czy osadzaniu kamienia.

Jak oświetlić mieszkanie

Światło dopełnia kompozycję wnętrza i ostatecznie decyduje o jego stylizacji. Dobrze dobrane lampy zaowocują tym, że poczujemy się komfortowo we własnym mieszkaniu. Nie mogą zgasić wnętrza, ale je wyeksponować. Jak dobrać oświetlenie?
1 2 3