Wnętrza
mieszkanie

Jak znaleźć dobre drzwi do swojego nowego mieszkania?

Drzwi są jak ubrania. Nieodpowiednio „skrojone” potrafią zepsuć cały efekt. I niestety najbardziej luksusowe, kosztowne meble i dzieła sztuki wówczas nie zdołają odwrócić uwagi od owej pomyłki. Francuzi, nie wyobrażają sobie domu bez parkietu w jodełkę, Szwedzi, kochają pobielone deski. A Polacy? Cóż, moglibyśmy się od nich sporo nauczyć, gdyż z dopasowaniem drzwi, podłóg czy okien wciąż mamy problem. Żałujemy pieniędzy na wysokie listwy przy podłodze, drewnianą podłogę i eleganckie drzwi. A dobra jakościowo stolarka to podstawa.
Salon, styl minimalistyczny

W jakim sklepie warto kupować umeblowanie do swojego mieszkania?

Niewątpliwie każdy z nas wie o tym, że bez zakupienia odpowiednich mebli zwyczajnie nie można przygotować dla siebie takiego domu, który w każdej możliwej kwestii byłby w stanie spełnić nasze potrzeby.
drewniane meble

Skąd się bierze renoma mebli sosnowych?

Meble sosnowe to najpopularniejszy produkt meblarski od pokoleń. Z czego wynika ich niesłabnąca popularność? Dlaczego są tak chętnie nabywane przez konsumentów z całej Polski? Sosna to drzewo wyjątkowo wytrzymałe. Takie też jest pozyskiwane z niej drewno, przeznaczane do produkowania mebli różnego rodzaju.
lustro

Poznaj lustra w obramowaniach oraz ozdoby do mieszkania

Każdy chciałby zaaranżować swój dom zgodnie ze swoimi potrzebami i marzeniami.
Wyposażanie wnętrza podobnie jak w nowo zbudowanym, jak i remontowanym domu to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Trzeba bowiem umiejętnie całość przystosowywać do siebie, dbać o składniki i niuanse, trzeba tak wszystko zaaranżować, ażeby charakteryzowało się komfortem.Trzeba tak przystosować wyposażenie i dekoracje do domu, żeby wnętrze było piękne i efektywne.
ulica

Jak wybrać meble, które byłyby atrakcyjne, tanie i również użyteczne?

To mimo wszystko jedno z najważniejszych pytań na jakie powinni znać odpowiedzieć wszyscy ci, którzy urządzają swoje Wnętrza.


modne wnętrze

Wyszukujesz interesującego pomysłu na urządzenie salonu? Przeglądnij nowomodne kolekcje meblowe!

Ludzie na obecną chwilę istotnie skupiają się na designie miejsc, w jakich przebywają. Oczywiście w najpełniejszym stopniu tyczy się to ich mieszkania, bowiem zależy im, aby pięknie się prezentowało.
Roleta

Rolety jako element dekorowania stolarki okiennej

Gdy zależy nam na tym, by nasze mieszkanie rzeczywiście super się prezentowało musimy pamiętać o tym, że diabeł tkwi w szczegółach. Musimy wiedzieć, że ważny oczywiście jest odcień ścian, typ podłogi oraz meble. Jednak równie ważne są takie elementy jak żyrandolealbo rolety. Kupując lampy musimy wybrać je do danego pomieszczenia. A gdy stawiamy na rolety to powinno być już wszystko zrobione, by kupić roletę, która będzie faktycznie pasowała do wszystkiego.
Nietypowe meble

Jeżeli jesteśmy zameldowani w małym lokum na piątym piętrze miejskiego bloku, to często nabywamy meble na wymiar

Mieszkanie w stolicy ma swoje korzyści, np. bliskość hipermarketów, a co za tym idzie, większy asortyment produktów, także tych po obniżonych cenach. Mieszkańcy nie mogą uskarżać się na brak rozrywek, bo wieczorami wychodzą do knajpy albo teatru. Natomiast jeśli nadchodzi pora na remont czy zreorganizowanie wnętrza pokoi wydatki bywają relatywnie niższe. Terakota nie kosztuje tak dużo, bowiem powierzchnia łazienki bywa naprawdę mała.
meble

Piękne wnętrza - meble z wiekowego drewna nadadzą im wyjątkowego charakteru

Dzisiejsze aranżacje są nierzadko wyrafinowane i gustowne. Wyspecjalizowani fachowcy z branży aranżacji wnętrz potrafią kreować wspaniałe kompozycje, wykorzystując do tego rozmaitego rodzaju materiały i tworzywa, i zespalając je ze sobą w oryginalny sposób. To właśnie projektowanie osobliwych zestawień z wykorzystaniem metalu, drewna, szkła czy plastiku pozwala wykreować każdą wolną przestrzeń w interesujący sposób. Jakie materiały dominują? Które z nich warto brać pod uwagę?
biuro

Jeżeli jesteś młodym i nowym kierownikiem prywatnej marki, która specjalizuje się w dziale usług, czy produkcji - warto zaopatrywać pomieszczenia biurowe w odpowiednie umeblowanie i akcesoria

System kapitalistyczny w Naszym kraju osiąga swoje apogeum. Pojawia się mnóstwo możliwości. W dzisiejszych momentach większość przedsiębiorstw stanowią już nie publiczne - a indywidualne - jedno, bądź paroosobowe firmy, czy spóły, które zastąpiły duże ogólne organizacje. W większych miastach buduje się olbrzymie biurowce, w których profesjonalni biznesmeni mają możliwość tworzyć własne marki i radować się pracowniczą bytowością.
1 2 3