Prysznic
Sauna

Sauny na wymiar, projektowanie łaźni

Dziś, jeżeli chcemy mieć saunę na podwórzu lub w łazience, to nie ma z tym kłopotu. Jedyne, co musimy zrobić to znaleźć firmę, która się wszystkim zajmie. Po naszej stronie są tylko środki na takie przedsięwzięcie. Oczywiście sauny na wymiar trochę kosztują, ale na bank dadzą wiele szczęścia i zdrowia nam i naszym przyjaciołom. Jeżeli pomyślimy o saunie w ogrodzie, to możemy mieć rzeczywiście ciekawe miejsce na spędzanie wspólnie czasu.
Kabina prysznicowa

Jak przewieźć szkło do kominka i inne rodzaje szkła.

Prawidłowo wykonana kabina natryskowa zostaje hermetyczna i bezusterkowa przez długie lata. Przemakający natrysk skutecznie pozbawi nas zadowolenia w trakcie kąpieli. Kluczowym wymaganiem wszelkiej kabiny natryskowej jest jej szczelność. Najczęstszą przyczyną cieknącej kabiny jest jej kiepski montaż, bądź zużyte uszczelki do kabin prysznicowych.
łazienka z toaletą

ciekawe aranżacje pomieszczeń w budynku

W obecnych czasach pojawiają się, co rusz oryginalne pomysły, bo pomysłowość architektów wydaje się nie mieć granic. Każdy pragnąłby wyposażyć swój dom zgodnie ze swoimi potrzebami i marzeniami. Aranżacje wnętrz Wrocław to uplanowanie mieszkania tak aby wnętrze było ładne i funkcjonalne. Wyposażanie wnętrza zarówno w nowo pobudowanym, jak i remontowanym mieszkaniu to bardzo odpowiedzialne zajęcie.
łazienki, łązienka, armatura sanitarna

Urządzanie łazienki - wanna czy kabina prysznicowa?

Budowanie własnego domu to chyba dla każdego nader silne przeżycie. Niejednokrotnie nader energetyzującym momentem jest wybieranie dodatków do swojego domu. O ile jednak zawsze bardzo skupiamy się na wystroju sypialni, o tyle często zapominamy o tym, że tak samo dobrze można wyposażyć łazienkę.
grzejniki

Które właściwości posiada szkło hartowane? Do czego jest ono wykorzystywane?

W dzisiejszych czasach istnieje sporo różnych materiałów i technologii, dzięki którym można uzyskać naprawdę dobre efekty, gdy chodzi nam o budownictwo, albo aranżację wnętrz. Dobrym przykładem będzie hartowane szkło.
umywalka

Modna łazienka – jak urządzić?

Zaaranżowanie łazienki to wielkie wyzwanie. Stylistyka armatury i ceramiki, ich wzór, kolor, materiał musi być przemyślany, aby cała aranżacja była spójna.
Romantycznie – z kolorowymi kwiatami czy nowocześnie – z błyszczącym niklem oraz szkłem? Którą umywalkę wybrać aby było zjawiskowo? Internetowe sklepy zapewniają szeroki wachlarz asortymentu. Dla każdego coś dobrego: pary mają pokaźną umywalkę z dwoma kranami, ekscentrycy misę niczym kropla wody, miłośnicy nowoczesności betonowe korytka, a wierni klasyce toaletową komodę.
łazienka

Zaaranżowanie łazienki jest najbardziej ważne

Wyposażeniełazienkijest szczególnie ważne, gdyż na pierwszym miejscu będzie to, by posiadać wszystkie potrzebne rzeczy. Naturalnie, nie bez znaczenia będzie również to, jak będziemy urządzać łazienkę, patrząc na to, jaką powierzchnię mamy do wykorzystania. Wtenczas też wszystko będzie zależeć jedynie od naszego indywidualnego punktu widzenia.
łazienka

Funkcjonalne szafki łazienkowe które najlepiej wybrać?

Jeżeli urządzamy mieszkanie możemy mieć pewien kłopot z wyborem mebli łazienkowych. Bo suma summarum nie jest nam tam potrzebna duża ilość szafek. Chociaż w rzeczywistości bardzo dużo zależy od naszego pomysłu na to konkretny pokój. Bardzo często kupowane są szafki łazienkowe, które ustawia się pod zlewem plus jeszcze dodatkowy słupek, ale to nie we wszystkich łazienkach. Ciekawym rozwiązaniem okazuje się zawieszenie szafki nad zlewem. Drzwi szafki w takiej sytuacji to lustro. Możemy również wybrać dokładnie taką możliwość.
Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis

Prysznic albo jednak wanna?

Jeżeli akurat nasza łazienka do sporych z pewnością nie należy powinniśmy wybierać pomiędzy kabiną prysznicową a typową wanną. Opinie są różne, lecz można śmiało powiedzieć, że pod bardzo wieloma kwestiami sytuacja jest taka, że jeżeli jakiś człowiek wybierze wannę, potem nieco tego może pożałować.
łazienka

Jak można właściwie wyposażyć łazienkę w bloku?

Niewielka przestrzeń, jaką mamy w blokowej łazience, wcale nie musi zepsuć naszych planów wiążących się z urządzaniem tego pomieszczenia. Pomysłów może być tak dużo, jak osób, ale wskazane jest zaznajomienie się z wizualizacjami internetowymi. To właśnie one mogą być źródłem inspiracji, jeśli chodzi o urządzanie łazienki w bloku.
1 2