Kask
miasta

Dlaczego powinieneś mieć motor?

Czy zakup przez dojrzałego dżentelmena motoru powinniśmy uznać za pośredni przejaw kryzysu wieku średniego? A być może motor to zwyczajnie motor? Przeczytaj, zanim go kupisz!


Dlaczego powinieneś mieć motor?

Oznajmijmy to sobie szczerze – jest dużo przyczyn, które przemawiają za tym, abyś moment po przekroczeniu tak długo oczekiwanej czterdziestki kupił sobie nareszcie swój pierwszy motocykl.
Kamera GoPro Hero3

Jaką kamerę do sportów ekstremalnych powinno się wybrać?

Klienci sklepów ze sprzętem zasięgają informacji na forach internetowych oraz strony www poszczególnych producentów mających w ofercie kamery, aby poznać opinie o nich osób je używających. Wybierając się na poszukiwania odpowiedniego urządzeń nagrywających jakim jest kamera na kask, ważne jest uprzednie przemyślenie własnych kryteriów. Najważniejsze, biorąc pod uwagę urządzeni rejestrujące jest to, by jakość rejestrowanego obrazu jak najlepiej odzwierciedlała realne| zjawiska.

Niezawodne ubrania dla motocyklistów

Dla fanatyków motocykli maszyna nie jest jedynym wydatkiem. Muszą oni zaopatrzyć się również w kask i oczywiście we właściwą odzież. Ponadto, jeżeli przemieszczają się na dalekich trasach motorem niezbędne im będą sakwy.

Jakim sposobem znaleźć wygodną odzież motocyklową?

Decydując się na zakup motoru, od początku trzeba wliczyć w ogólne koszta kupno potrzebnych akcesoriów. Jednym z najważniejszych elementów, bez których właściwa jazda na motorze nie może mieć miejsca, jest specjalna odzież. Elementy ubioru, do których należą rękawice na motor spełniają szczególną rolę.
Kamera Sony Action Cam

Szukamy profesjonalnejkamerki do dyscyplin ekstremalnych

Najistotniejsze w sprzętach nagrywających jest to, by jakość obrazu bardzo dokładnie oddawała rzeczywistość. Wielu konsumentów przegląda fora internetowe oraz strony poszczególnych producentów w celu znalezienia opinii użytkowników. Decydując się na kamery na kask trzeba przemyśleć to, do jakiego typu aktywności i z jaką częstotliwością będzie używana oraz wtedy zdecydować się na dany typu. W większości technicznych sklepów firmowych istnieje opcja, by przetestować dany sprzęt na miejscu. Niesamowicie ważne są również warunki, w jakich będzie używana do nagrywania otoczenia.