Kask
miasta

Dlaczego powinieneś mieć motor?

Czy Kupno przez dojrzałego dżentelmena motocykla możemy uznać za pośredni objaw kryzysu średniego wieku? A może motor to po prostu motocykl? Przeczytaj, nim go kupisz!


Dlaczego powinieneś mieć motor?

Powiedzmy to sobie otwarcie – jest mnóstwo powodów, które przemawiają za tym, żebyś chwilkę po przekroczeniu długo wyczekiwanej czterdziestki kupił sobie nareszcie swój pierwszy motor.

Jakim sposobem znaleźć wygodną odzież motocyklową?

Decydując się na zakup motoru, od razu należy uwzględnić w ogólnych kosztach zakup dodatkowych akcesoriów. Jednym z najważniejszych elementów, bez których poprawna jazda na motocyklu nie może mieć miejsca, jest odpowiedni ubiór. Elementy odzieży, takie jak na przykład rękawice na motor spełniają szczególną rolę.
Kamera GoPro Hero3

Jaką kamerę do sportów ekstremalnych powinno się wybrać?

Klienci sklepów ze sprzętem zasięgają informacji na forach internetowych oraz strony www poszczególnych producentów mających w ofercie kamery, by poznać opinie o nich od użytkowników. Idąc na poszukiwania właściwego sprzętu nagrywającego jakim jest kamera na kask, ważne jest wcześniejsze przemyślenie własnych kryteriów. Szczególnie ważne, biorąc pod uwagę urządzeni nagrywające jest to, by jakość rejestrowanego obrazu doskonale odzwierciedlała realne| zjawiska.

Niezawodne ubrania dla motocyklistów

Dla pasjonatów motorów sprzęt nie stanowi jedynego wydatku. Muszą oni wyposażyć się też w kask i z pewnością w odpowiednią odzież. Oczywiście, jeżeli podróżują motorem niezbędne im będą sakwy.
Kamera Sony Action Cam

Szukamy profesjonalnejkamerki do dyscyplin ekstremalnych

Najistotniejsze w sprzętach nagrywających jest to, by jakość obrazu bardzo dokładnie oddawała rzeczywistość. Wielu konsumentów przegląda fora internetowe oraz strony poszczególnych producentów w celu znalezienia opinii użytkowników. Decydując się na kamery na kask trzeba przemyśleć to, do jakiego typu aktywności i z jaką częstotliwością będzie używana oraz wtedy zdecydować się na dany typu. W większości technicznych sklepów firmowych istnieje opcja, by przetestować dany sprzęt na miejscu. Niesamowicie ważne są również warunki, w jakich będzie używana do nagrywania otoczenia.